Bez Ściemy!! To naprawdę działa!

Zabieg na prawie każdy problem skórny dla każdej kobiety w każdym wieku! Czy to możliwe?

Oczywiście 

Ale bez botoksu i skalpela?

Zgadza się 

Zależy mi na trwałych efektach a nie chwilowych!

Tak właśnie będzie 

Bez względu na stan i wymagania skóry, dla uzyskania szybkich i trwałych efektów naj bardziej właściwym zabiegiem jest mezoterapia igłowa.  Mezoterapia to  wykorzystywana od lat metoda w kosmetologii i dermatologii estetycznej, polega na wtłoczeniu w skórę rozmaitych substancji aktywnych ukierunkowanych na potrzeby każdej cery. Zabieg ten poprawia nawilżenie skóry, wspomaga mikrokrążenia, uzupełnia niedobory witamin i minerałów, zwiększa napięcie i elastyczność skóry redukując oznaki starzenia.

Nasza  skóra składa się z naskórka, skóry właściwej i warstwy podskórnej.  Główna rola naskórka, jako najbardziej zewnętrznej części  skóry, jest ochrona głębszych warstw przed przenikaniem wszystkich substancji szkodliwych, np. drobnoustrojów, alergenów czy promieni UV.

Jest to możliwe dzięki całkowitej wymianie komórek naskórka znanej keratynizacją.  Jednak proces ten zapewniając prawidłowy proces wymiany uszkodzonych komórek na nowe,  jednocześnie stanowi poważny problem dla przenikania substancji aktywnych  w kosmetykach, przez co skóra właściwa jest coraz mniej odżywiona. Zaczynają zanikać włókna kolagenowe i elastynowe odpowiedzialne ze jędrność  i zdrowy wygląd skóry, przyspieszając proces starzenia.

Mezoterapia igłowa polega na aplikowaniu bezpośrednio do skóry właściwej – na głębokość około 0,5-1 mm –  ampułki ze składnikami aktywnymi za pomocą mikronakłuć. Skóra dostaje 100% składników znajdujących się w  serum, które dobierane jest indywidualnie do Twojego typu skóry oraz  jej potrzeby. Pokonanie bariery naskórka, pozwala na wtłoczeniu substancji głębiej, tak, by uzyskane efekty były jak najszybsze i najbardziej spektakularne. Podczas zabiegu skóra otrzymuje ogromna dawkę witamin, minerałów,  kwasu hialuronowego i składników aktywnych, które odżywiają komórki, odbudowują włókna kolagenowe i elastynowe. Gołym okiem widoczna jest poprawa jędrności skóry, znikają drobne zmarszczki a wypłycają się te głębokie, znika szarość i szorstkość a pojawia się nawilżona,  gładka i zdrowo zaróżowiona cera.

W naszym saloniku Vijana Wellness & Beauty wykonujemy mezoterapię igłową  za pomocą jednorazowej i sterylnej igły i strzykawki. Jest to najlepsza metoda, ponieważ pozwala na podanie większej ilości preparatu w miejscach szczególnie wymagających np. w obrębie głębokich zmarszczek.

Tuż po zabiegu potrzeba ok 2-3 tygodni na pierwsze efekty, w zależności od wyglądu i kondycji skóry dla uzyskania zadowalających efektów oraz ich podtrzymania trzeba wykonać 5-10 zabiegów w serii.

Po zakończonej serii wystarczy jeden na pół roku zabieg przypominający – uzupełniający żebyś mogła cieszyć się piękną cerą, młodszym wyglądem i lepszym samopoczuciem.

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *