Dosyć tego! Zmień swoje życie!

Czy zdarzyło Ci się w ostatnim czasie troszkę ponarzekać na swój wygląd, odstające fałdki tłuszczu albo na to że jakimś cudem Twoje ulubione spodnie skurczyły się o kilka rozmiarów?

Czy próbowałaś przeróżnych diet odchudzających z internetu, które zawsze kończyły się efektem jojo albo jeszcze gorzej, kilogramami powyżej niż waga początkowa?

l (17)Znam historię nie jednej z was i też z własnego doświadczenia wiem że zmiany nie są łatwe. Brak czasu, brak pieniędzy, nie wiesz gdzie iść, kto może Ci pomoc. A jak już zaczynasz coś robić to prawie zawsze na początku jest wielka motywacja ale potem nie masz z żadnej strony wsparcia, pomocy po czym powoli zaczynasz się poddawać, odpuszczać i wracać do pozycji wyjściowej.

A tu wiosna zbliża się wielkimi krokami, czas zrzucić grube, szare-czarne kurtki i swetry, później lato i znowu wstyd żeby pokazać się w bikini na plaży.

Chcesz tego? Chcesz żeby ten rok wyglądał tak samo jak wszystkie poprzednie lata? Znowu schowasz się za luźnymi, „workowatymi” bluzkami bo tak wygodniej! Czy naprawdę tego chcesz??

Jeśli tak, uszanuje Twoje zdanie.

Jeżeli jednak masz chociaż odrobinę chęci i motywacji, super!

Uwierz, tym razem będzie inaczej, nie pozwolimy Ci odpuścić. Bo to jest właśnie Twój rok, Twój czas! Czas zmian, na lepsze 🙂

0008452948F-5616x3744Ja, Halina, kosmetolog oraz Aneta, dietetyk kliniczny wspólnie zawalczymy o Piękniejszą Ciebie! A to jeszcze nie koniec dobrych wiadomości! Wiemy jak bardzo początki są trudne.Łącząc naszą wiedzę i doświadczenie stworzyłyśmy 6 tygodniowy Darmowy projekt Metamorfozy, w którym właśnie Ty możesz wziąć udział! Wystarczy tylko że zapoznasz się z regulaminem projektu a potem wypełnisz ankietę i dostarczysz ją do Saloniku Vijana.

 
Projekt polega na tym, że spośród wszystkich ankiet jakie otrzymamy do 6 kwietnia 2016 r. wybieramy 3 osoby, z którymi po 11 kwietnia br. ustalimy indywidualna dietę dla każdej osoby oraz indywidualny program zabiegów kosmetycznych wspomagających odchudzanie. Terminy i godziny spotkań, zostaną ustalone wspólnie z uczestniczkami, jednak nie można ich opuścić i / lub przełożyć (wizyty nie zrealizowane przepadają), dwie opuszczone umówione wizyty dyskwalifikują z projektu.

Może trochę to surowo brzmi ale najważniejsza jest systematyczność i wyrobienie nawyków zwłaszcza na samym początku. My dajemy Ci wszystko czym dysponujemy wiec oczekujemy od Ciebie tylko rzetelnej współpracy 🙂

Na koniec metamorfozy pojawią się jeszcze dodatkowe niespodzianki dla tych uczestniczek, które dotrwają do końca. Przypominam że udział w projekcie Metamorfoza Piękniejsza Ja jest całkowicie darmowy!

Robimy to po to, żeby pokazać społeczeństwu, że utrata wagi wcale nie jest taka straszna czy nie możliwa! Wszystko jest możliwe, ważne jest to żeby trafić we właściwe ręce 🙂

Zaufaj nam i przyślij lub przynieś wypełnioną całkowicie ankietę.

A może znasz kogoś kto chciałby lub potrzebuje zmiany, zmiany swojej sylwetki, swojego zdrowia swojej kobiecości, atrakcyjności. Pokaż jej to co robimy.

Kto wie kiedy pojawi się następna taka szansa 😉

 

Formularz zgłoszeniowy do pobrania: ikonka_pdf_duza
Regulamin uczestnictwa do pobrania:  ikonka_pdf_duza

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *