Nagroda warta poświęcenia!

Wyjątkowy dzień, wyjątkowy weekend – weekend Zakochanych 🙂 Jak Ci minął ten niesamowity dzień?

Ja tym roku Walentynki spędziłam bardzo intensywnie, nie z mężem a z przyjaciółką 🙂

Zdobywałyśmy kolejne pokłady wiedzy na Ogólnopolskim Kongresie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej. Nowa wiedza, nowe pomysły co za tym idzie – ogromna prośba do Ciebie, za tydzień w następnym artykule przygotuję dla Ciebie kilka pytań, ważnych pytań pomagających w stworzeniu jeszcze lepszych rozwiązań dla Ciebie, będę wdzięczna o jak największą frekwencję i szczere odpowiedzi. Ale to za tydzień 😉

Dziś zapraszam Cię do podjęcia wyzwania, wyzwania które będzie zakończone cudowną, wyjątkową nagrodą, nagrodą dla której warto się poświęcić.

Zamknij oczy na chwilę i wyobraź sobie nową, wymarzoną „TY”: zgrabne, jędrne ciało, nigdzie nie zwisa żadna fałda tłuszczu, nic nie odstaje, ubrania leżą jak na modelce, we wszystko się mieścisz, a ta zazdrość koleżanek lub bratowej że Tobie się udało i wyglądasz nieziemsko, oglądający się za Tobą mężczyźni, większa pewność siebie, poczucie atrakcyjności i siły oraz duma że wygrywając tę walkę, walkę z tłuszczykiem, walkę ze swoimi wymówkami, zaczynasz wierzyć że teraz możesz góry przenosić i wszystko jest możliwe!!!

Wyzwanie, wiem nie jest łatwe, doskonale Cię rozumiem!

I właśnie tu możesz liczyć na Nas, pomożemy Ci w tej walce 😉

Wraz z dietetykiem klinicznym, Panią Anetą Strelau z myślą właśnie o Tobie jednoczymy swoje siły, swoją wiedzę by razem z Tobą spełnić marzenie o nowej „TY”.

Pani Anetka jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie z ponad 13 letnim doświadczeniem i sama korzystam z jej pomocy. Jednak gdyby nie mój dotychczasowy brak silnej woli i miłość do chipsów cieszyłabym się już dawno zgrabną figurą. Jednak pochwale Ci się, miesiąc temu powiedziałam sobie dosyć! Nie mogłam już patrzeć na tłuszczyk (delikatnie mówiąc), który nagromadził się na moje własne życzenie, unikałam luster i ciągła zmiana garderoby bo przecież „mole kaloryczne” je zjadły i dlatego wszystkie ubrania są takie ciasne!

Też tak masz?

Dieta przygotowana przez p. Anetkę jest przygotowana indywidualnie dla Ciebie, po przeprowadzonym wcześniej wywiadzie i analizie. Żeby efekty nastąpiły szybciej lub żeby uniknąć nadmiaru wiotkiej skóry po chudnięciu my jako Salonik kosmetyczny Vijana mamy 3 różne pakiety zabiegowe, każdy z zabiegów działa zupełnie inaczej ale każdy z nich ma ten sam końcowy efekt – zgrabne ciało z jędrną, odżywioną skórą! Są to zabiegi Lipolizy, Fal radiowych RF oraz Mezoterapii mikroigłowej Skin Roller.


lipolizaLipoliza
wspomaga pozbyć się uporczywego tłuszczu, polega ona na wprowadzaniu bezpośrednio w tkankę tłuszczoną ampułki zawierającej fosfolipidy pozyskiwane z soi. Przenika przez błony komórkowe do ich wnętrza rozluźniając a nawet rozrywając strukturę błon, powodując rozpad nagromadzonych w nich trój glicerydów. Zwiększa także rozpuszczalność lipidów ułatwiając ich eliminacją. Są one następnie transportowane przez organizm do wątroby i wydalane, w tym czasie powinno się szczególnie pić dużo wody żeby przyspieszyć ich wypłukiwanie.

 


DSC03894-1Fale Radiowe RF
wytwarzają ciepło, które indukuje w tkance tłuszczowej proces selektywnej termolipolizy, prowadząc do rozkładu trójglicerydów, zawartych w adipocytach, na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Dodatkowo jest zwiększone krążenie krwi oraz przyspieszenie metabolizmu, co skutkuje redukcją tkanki tłuszczowej a także odżywieniem i pogrubieniem skóry. Jednocześnie RF działa na włókna kolagenowe, podgrzewając je do 60stopni C , podgrzane włókna napinają się powodując zwiększone napięcie skóry. Zabieg zalecany jest ujędrniania skory, modelowaniu ciała.

 


DSC03910-1Mezoterapia mikroiglowa Skin Roller
polega na wywołaniu naturalnego procesu regeneracji, przez tworzenie mikroskopijnej wielkości nakłuć. Zabieg ten zwiększa przenikanie substancji aktywnych a także stymuluje procesy naprawcze skóry, spłycenie blizn i rozstępów a przede wszystkim na ujędrnieniu bardzo wiotkiej skóry.

 

Koniec z wymówkami!

 

Pakiet 1

Pakiet Lipolizy wraz z indywidualnym programem dietetycznym

 

Lipoliza:

Pojedynczy zabieg   500 zł

Pakiet 3 zabiegów  430 zł/ zabieg

Pakiet 8 zabiegów  330 zł/ zabieg

 

Pakiet 2

Pakiet Fal Radiowych RF wraz z indywidualnym programem dietetycznym

 

Fale radiowe RF:

Pojedynczy zabieg   250 zł

Pakiet 5 zabiegów  210 zł/ zabieg

Pakiet 10 zabiegów  150 zł/ zabieg

Pakiet 3

Pakiet Mezoterapii mikroigłowej Skin Roller wraz z indywidualnym programem dietetycznym

 

Mezoterapia Mikroigłowa
Skin Roller:

Pojedynczy zabieg   220 zł (+60 zł jednorazowy koszt Rollera przy pierwszym zabiegu )

Pakiet 5 zabiegów  190 zł/ zabieg

Pakiet 10 zabiegów  140 zł/zabieg

Indywidualny program dietetyczny:

Program miesięczny

306 zł

(zamiast 340 zł)

Program dwumiesięczny

495 zł

(zamiast 550zł)

Program kwartalny

630 zł

(zamiast 700 zł)

 

A żeby jeszcze bardziej Cię zmotywować, od 4 tygodni, z moim „przyjacielem” Hashimoto, stosując dietę przygotowaną przez Panią Anetę oraz wykonując zabieg Lipolizy, w obwodach zgubiłam średnio po 5cm 🙂

Podejmujesz te wyzwanie?

Chcesz zdobyć tę wspaniałą nagrodę?

 

 

Oferta na pakiety ważna tylko do 29 lutego 2016r.

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *