Zakończenie projektu Piękniejsza Ja

Pożegnania czas

Wszystko kiedyś się kończy, także nasz projekt. W sobotę 25 czerwca 2016r. odbyło się uroczyste zakończenie Metamorfozy „Piękniejsza Ja”, organizowanej przez Salonik kosmetyczny Vijana oraz Anetę Strelau dietetyka klinicznego.

DSC05180_DxOCelem naszego projektu jest pokazanie problemu otyłości jaki dotyka coraz większą liczbę ludzi z różnych powodów. Najważniejszą naszą misją jaką chcemy przedstawić, to w jaki sposób my jako Salonik kosmetyczny Vijana oraz Dietetyk kliniczny Aneta Strelau łącząc siły jesteśmy w stanie pomoc Ci w pozbyciu się zbędnych kilogramów, centymetrów. Pokazać jak działają zabiegi wspomagające odchudzanie w naszym Saloniku Vijana i jakie dają rewelacyjne efekty a w połączeniu ze zdrowym i prawidłowym odżywianiem, nawet w 6 tygodni zmienią Twoją sylwetkę, Twój rozmiar ubrań, Twoje samopoczucie, Twoją atrakcyjność.

Do projektu wybraliśmy 3 uczestniczki w różnym przedziale wiekowym: 20+, 30+ i 40+

Metamorfozę rozpoczęliśmy 25 kwietnia 2016, po drodze było kilka dni wolnych od pracy i świąt, co spowodowało że nie trwała ona kalendarzowe 6 tygodni a troszeczkę więcej. Na samym początku każda z Pań odbyła konsultacje w Saloniku Vijana żeby ustalić indywidualny i  najskuteczniejszy program zabiegowy oraz terminy wizyt. Projekt rozpoczął się także pierwszą wizytą konsultacyjną u p. Anety Strelau – dietetyka klinicznego, podczas której każda z uczestniczek została zważona, zmierzona oraz został przeprowadzany dokładny wywiad żywieniowy i zdrowotny a następnie otrzymały Panie 2 tygodniową dietę oraz autorski poradnik konsumencki.

Przez czas trwania metamorfozy, nasze uczestniczki systematycznie 1-2 razy w tygodniu uczestniczyły w zabiegach wspomagających odchudzanie w Saloniku Vijana według wcześniejszych ustaleń. Natomiast co 2 tyg odbywała się  wizyty konsultacyjne u p. Anety dietetyka klinicznego, na których ponownie wykonywane były pomiary ciała i wagi, po takiej wizycie każda z Pań otrzymywała jadłospis na kolejne 2 tygodnie.

DSC05134_DxONasza najstarsza uczestniczka Pani Katarzyna Mikołajczak zmaga  się autoimmunologiczną choroba Hashimoto, która spowodowała u  niej nadwagę. Pani Kasia miała wykonane:

 • 3 zabiegi Lipolizy na brzuch,
 • 3 zabiegi bańką chińska na same uda i pośladki,
 • 3 zabiegi bańki chińskiej na brzuch, uda i pośladki,
 • 2 zabiegi łączone – Fale radiowe RF na brzuch, uda i pośladki połączone z mezoterapią mikroigłową na brzuch, uda i pośladki,
 • 1 zabieg mezoterapii mikroigłowej na brzuch, uda i pośladki
 • zabieg oczyszczająco – odżywczy Strong Lift na twarz – jako ostatni zabieg w projekcie

 

 

 


DSC05140_DxOKolejna uczestniczka, Pani Monika Bonisławska także walczy z chorobą Hashimoto, insulinoopornością a także innymi schorzeniami.  Pani Monika miała wykonane:

 • 1 zabieg Lipolizy na brzuch
 • 1 zabieg Lipolizy na brzuch, uda i pośladki
 • 1 zabieg bańki chińskiej na uda i pośladki
 • 2 zabiegi bańki chińskiej na brzuch, uda i pośladki
 • 2 zabiegi łączone – bańka chińska na brzuch, uda i pośladki połączone z mezoterapią mikroigłowa na brzuch, uda i pośladki
 • 1 zabieg łączony – bańka chińska na brzuch, uda i pośladki połączone z Falami Radiowymi RF na brzuch, uda i pośladki
 • 2 zabiegi mezoterapii mikroigłowej na brzuch, uda i pośladki
 • Zabieg oczyszczająco – odżywczy na twarz – jako ostatni zabieg w projekcie

 

 


DSC05149_DxONajmłodsza uczestniczka p. Klaudia Jaglińska  jest alergiczką, okres wiosenno-letni nie jest korzystny dla alergików. Pani Klaudia miała wykonane:

 • 1 zabieg Lipolizy na brzuch
 • 1 zabieg bańki chińskiej na uda i pośladki
 • 3 zabiegi łączone – bańka chińska na brzuch, uda i pośladki połączone z mezoterapią mikroigłowa na brzuch, uda i pośladki
 • 4 zabiegi łączone – Fale radiowe RF na brzuch, uda i pośladki połączone z mezoterapią mikroigłową na brzuch, uda i pośladki
 • Zabieg oczyszczająco – nawilżający na twarz – jako ostatni zabieg w projekcie

 

 

 

 

Projekt Metamorfoza Piękniejsza Ja – efekty końcowe:

Pani Klaudia straciła 2,6kg i 4 cm (łącznie we wszystkich obwodach)

Pani Monika straciła 5,6kg i 25cm (łącznie we wszystkich obwodach)

Pani Kasia straciła 7,5kg i 32cm (łącznie we wszystkich obwodach)

 

DSC05173_DxOPrzed zakończeniem uczestniczki miały wykonany manicure oraz modelowanie włosów w Salonie Urody New Master, który był partnerem projektu Metamorfoza „Piękniejsza Ja”.

Zakończenie projektu Metamorfozy „Piękniejsza Ja” odbyło się w gabinecie dietetyka klinicznego Anety Strelau przy ul. Światowida 47, podczas którego wręczyliśmy dyplomy ukończenia projektu Metamorfoza Piękniejsza Ja wszystkim 3 uczestniczkom.

Całkowita wartość wszystkich zabiegów, diety, manicure oraz stylizacji fryzury które otrzymały nasze uczestniczki to 18 103,00zł

Serdecznie Gratulujemy uczestniczkom wytrwałości oraz samozaparcia.

Dziękujemy za wzięcie udział w naszym pierwszym tego typu projekcie aczkolwiek nie ostatnim.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *