Rozkochaj go w sobie…

Rozkochaj go w sobie…

Zakładanie rzęs 1:1 VijanaCzy wiesz że mężczyźni są wzrokowcami? Przy pierwszym spotkaniu z kobietą patrzą na wygląd, nie na charakter! Pierwsze wrażenie jakie zrobi na nich płeć przeciwna, decyduje o kontynuowaniu znajomości lub zakończeniu jej w trybie natychmiastowym.
Oczy odgrywają najważniejsza rolę w nawiązywaniu kontaktów z drugim człowiekiem, potrafią wyrażać miłość, zachwyt, radość a jednocześnie złość i smutek. Dlatego postaraj się żebyś w każdej sytuacji wyglądała atrakcyjnie, seksownie, uwodzicielsko, wzbudzaj zazdrość, spraw żeby mężczyźni oglądali się za Tobą a Twój mąż zakochał się w Tobie na nowo!!
Zyskaj pewność siebie, atrakcyjność oraz zazdrość koleżanek a my Ci w tym pomożemy! 🙂
W sobotę odmieniliśmy Panią Ewę, naszą klientkę , która jest z nami od pierwszych dni powstania Saloniku Vijana. Możemy odmienić także Ciebie.

Pytasz jak?

Już Ci mówię 🙂

share_tempory (1) copyWykonamy Ci zabieg , który podkreśli długość i gęstość Twoich rzęs. Już nie będziesz musiała się martwić rozmazanym tuszem, zyskasz więcej czasu podczas porannego makijażu, o każdej porze dnia i nocy, w każdej sytuacji będziesz wyglądać olśniewająco, uwodzicielsko, po prostu Pięknie!!!
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 jest także idealnym rozwiązaniem na Twój wyjazd na urlop, podczas którego chcesz odpocząć nie tylko od pracy ale i od porannego makijażu. Śródziemnomorska opalenizna będzie cudownie komponowała się z zalotne spojrzeniem, nie sądzisz? 🙂
W Wakacje przygotowaliśmy specjalną niespodziankę dla osób, które skorzystają z zabiegu zagęszczania i przedłużania rzęs.

 

Jest to Darmowy Prezent w postaci maski borowinowej LA BOUE AU CHOCOLAT  na dłonie o wartości 50zł. Ta maska to prawdziwa odżywcza bomba dla Twoich dłoni.

 

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *