Bemowska Karta Mieszkańca …to nowy program lojalnościowy dla osób mieszkających na Bemowie lub płacących tutaj podatki.

programy lojalnościowe, program lojalnościowy, karta mieszkańca, zabieg kosmetyczny, system lojalnościowy, kartę, karty warszawa, karta lojalnosciowa, kosmetyczka zabiegi, pakiet lojalnościowy, salonik kosmetyczny, karta warszawa, bemowska karta mieszkańca, karta bemowo, bemowo

Bemowska Karta Mieszkańca to kolejny projekt, który pokazuje że na Bemowie warto mieszkać i warto tutaj płacić podatki. Dzięki temu swoistemu programowi lojalnościowemu możemy zaproponować Państwu bardzo korzystne bonusy i rabaty na usługi oferowane na terenie Bemowa. Jednak Bemowska Karta Mieszkańca to także kolejne narzędzie wsparcia lokalnego biznesu. Każda firma, która zaoferuje posiadaczom karty przynajmniej 10 proc. rabat na swoje usługi czy towary i zostanie partnerem w programie będzie mogła liczyć na skuteczną promocję swojej działalności.

Dzielnica oferuje lokalnym przedsiębiorcom reklamę w gazecie „Bemowo News”, która wydawana w nakładzie 60 tys. egzemplarzy dociera praktycznie do wszystkich mieszkańców Bemowa. Ponadto reklamy firm biorących udział w programie będą mogły pojawiać się też na telebimie znajdującym się na elewacji bemowskiego Ratusza, w radiu BemowoFM, na stronie internetowej Urzędu oraz na oficjalnym profilu Dzielnicy Bemowo na Facebooku. Bemowska Karta Mieszkańca pokazuje, że na Bemowie opłaca się nie tylko mieszkać, ale także prowadzić swój biznes.

Bemowską Kartę Mieszkańca może otrzymać każdy pełnoletni mieszkaniec Bemowa oraz osoby rozliczające się tutaj z podatku dochodowego. Wystarczy przyjść do bemowskiego Ratusza i złożyć odpowiedni formularz, a imienną kartę otrzymamy od ręki. Aby skorzystać ze zniżki u partnera programu, należy pokazać kartę oraz dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem, który potwierdzi nasza tożsamość.

Salonik kosmetyczny Vijana przystąpił także do programu lojalnościowego dzięki czemu wszyscy posiadacze Bemowskiej Karty Mieszkańca będą mieli 15% zniżki na wszystkie usługi z oferty Saloniku Vijana powyżej 15zł, z wyłączeniem makijażu permanentnego i wypełniaczy kwasem hialuronowym.

Aby skorzystać z promocji należy okazać Bemowską Kartę Mieszkańca w Saloniku Vijana przed rozpoczęciem zabiegu.

Więcej informacji na temat Bemowskiej Karty Mieszkańca znajdziecie Państwo pod tym linkiem: karta.bemowo.waw.pl