O mnie

Pielęgnacją i upiększaniem ciała interesowałam się już w szkole średniej. Po maturze postanowiłam kontynuować edukację zgodnie z moimi zainteresowaniami. Ukończyłam Policealną Szkołę masażu, następnie pracując w zawodzie kontynuowałam edukacje na wyższych studiach na kierunku Zdrowie Publiczne o profilu Odnowa Biologiczna z Kosmetologią

Aktywnie uczestniczę w rozwoju kosmetologii poprzez udział w licznych seminariach, szkoleniach i pokazach.Halina Kordek - Salonik kosmetyczny Vijana

Zapraszam Państwa na kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała w oparciu o wysokiej jakości kosmetyki i zaawansowane techniki wykonania.
Poprzez połączenie efektywności, jakości i bezpieczeństwa gwarantuję maksymalny efekt zabiegów. Moim priorytetem jest indywidualne podejście do każdego klienta, staranny dobór preparatów i zabiegów, które zaspokoją najwyższe oczekiwania. Wizycie w moim salonie towarzyszy zawsze przyjazna i miła atmosfera, która pozwoli na pełen relaks i odpoczynek.
W czasach nieuczciwych praktyk, gdzie dbałość o klienta przesłaniana jest przez chęć maksymalizacji zysku, gwarantuję, że w Saloniku kosmetycznym Vijana dobro osób, które powierzają mi swoje ciało i urodę, stoi na pierwszym miejscu. Stosuję tylko sprawdzone i wysokiej jakości produkty oraz przestrzegam wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny. Wychodzę z założenia, że zdrowie klientów jest wartością bezcenną, więc nie narażam nikogo na najmniejsze ryzyko.

Halina Kordek - Salonik kosmetyczny Vijana

W Saloniku kosmetycznym Vijana niedopuszczalne jest ponowne wykorzystanie materiałów jednorazowego użytku, jak rękawiczki czy czepki. Wszystkie narzędzia stosowane podczas zabiegów, każdorazowo poddawane są dezynfekcji i sterylizacji. Troska o zdrowie i zadowolenie klienta stanowi podstawę mojej działalności.

Najkrócej, jak można scharakteryzować ideę, która przyświeca mojej pracy to: być najbliżej ideału. Za cel stawiam sobie zadowolenie klienta, które jest jednocześnie najpiękniejszą zapłatą za to, co robię. Profesjonalizm przejawia się nie tylko poprzez zadowolenie Klientek, ale także w licznych certyfikatach i szkoleniach. W swojej praktyce stawiam na budowanie długotrwałych relacji z klientami. Cieszy mnie każda osoba, która przychodzi do mojego saloniku. Staram się podchodzić do potrzeb każdej z nich indywidualnie, a w przypadku osób, które są u nas po raz pierwszy, sprawić, by wróciły na kolejną wizytę. W mojej pracy stawiam na jakość i profesjonalizm.

 

Pozdrawiam
kosmetolog Halina Kordek


Nagrody i wyróżnienia:

DSC05121-1

Prestiżowy Produkt Roku 2016

17 czerwca 2016 r

Odbył się Wielki Finał Plebiscytu Magazynu Law Business Quality „Prestiżowy Produkt Roku 2016”

Wśród nagrodzonych także Salonik kosmetyczny Vijana otrzymał statuetkę w kategorii Uroda.

 

Dziękujemy wszystkim którzy są z nami każdego dnia i cenią sobie nasz profesjonalizm.