Depilacja woskiem

Depilacja woskiem to zabieg polegający na usunięciu zbędnego owłosienia na twarzy i ciele za pomocą wosku, rozgrzanego do odpowiedniej temperatury. Podczas zabiegu usunięte zostaje owłosienie wraz z cebulkami, co zapewnia długotrwały efekt zabiegu.

Woskowanie jest zabiegiem, który najlepiej jest powtarzać regularnie, ze względu na to, że po każdej depilacji woskiem włosy odrastają zdecydowanie słabsze i jest ich mniej, tym samym kolejne zabiegi są znacznie mniej bolesne. Depilacja woskiem polega na nałożeniu na owłosione części ciała wosku, następnie kosmetyczka nakłada na wosk specjalnie do tego przeznaczone paski bawełniane, które przez szybkie zerwanie usuwają zbędne owłosienie.

Depilację woskiem wykonuje się średnio co 4-6 tygodni. Po zabiegu, w celu wyciszenia skóry stosuje się specjalny balsam łagodzący po depilacji

Włosy w miejscach przeznaczonych do depilacji woskiem powinny mieć długość:

  • ręce i nogi 6-7 mm,
  • bikini około 1 cm,
  • pachy 7-8 mm,
  • twarz 4-5 mm

Planując zabieg depilacji woskiem należy pamiętać, aby w przeddzień zabiegu wykonać peeling na skórę objętą zabiegiem, a w dzień zabiegu depilacji nie nakładać balsamu do ciała na depilowane partie oraz nie zażywać długich kąpieli przed depilacją.

Skóra nie może być świeżo opalona, nie może być też żadnych podrażnień, skaleczeń czy przytarć.


Cennik

Regulacja brwi 18zł
Wąsik 18zł
Broda 23zł
Baczki 40zł
Pachy 35zł
Przedramiona 40zł
Całe ręce 70zł
Łydki 50zł
Uda 60zł
Nogi całe 100zł
Pośladki 45zł-65zł
Bikini klasyczne 30 zł
Bikini klasyczne głębokie 45 zł
Bikini głębokie 55 zł
Bikini brazylijskie / Hollywood 80zł
Szpara między pośladkowa 30zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.