DermaPen

DermaPen

Bezpieczny lifting bez skalpela i wizyty u chirurga plastycznego?

Takie rzeczy w Saloniku kosmetycznym Vijana.

Mamy dla Ciebie nowy sposób na znienawidzone zmiany na skórze które pojawiają się wraz z upływem czasu. Jest to niezaprzeczalny hit w kosmetyce, po którym Twoja skóra stanie się zdecydowanie odżywiona, nawilżona, jędrniejsza i zagęszczona. Pozbędziesz się rozszerzonych porów, zredukujesz blizny potrądzikowe oraz głębokie zmarszczki, Twoja skóra będzie bardziej napięta nie tylko na twarzy, także szyi, dekolcie, biuście, brzuchu, ramionach, udach czy pośladkach.

Zabieg można wykonywać w każdym wieku, jednorazowy zabieg przed i po 30 tym roku życia jako zabieg profilaktyczny, natomiast u cer dojrzałych zaleca się serię 5-8 zabiegów. Wszystko uzależnione jest od stanu i kondycji skóry.
1aDermaPen to urządzenie do frakcyjnego mikro nakłuwania skóry, dzięki unikalnej budowie, efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Nakłuwanie skóry pulsacyjnym systemem sterylnych igieł na precyzyjnie dobranej głębokości minimalizuje ból i dyskomfort.[/su_note]

Wraz z wiekiem skóra przestaje produkować składniki które są odpowiedzialne za jej młody wygląd i zdrowy koloryt. Powstałe podczas zabiegu mikro urazy wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz naturalną zdolność naprawy skóry pobudzając produkcję włókien kolagenowych, elastyny oraz kwasu hialuronowego.
12asd

Podczas zabiegu na skórze powstaję dziesiątki tysięcy malutkich nakłuć, dzięki którym wprowadzamy kwas hialuronowy, witaminy oraz specjalnie dobrane do potrzeb skóry serum, które wędruje bezpośrednio do skóry właściwej dzięki czemu komórki skóry otrzymują ogromną dawkę składników wspomagających ich prace.

dermaPen minimalizuje efekty przypadkowego uszkodzenia skóry. W odróżnieniu od zwykłych rollerów, igłami DermaPen nakłuwa skórę precyzyjnie od góry. Działa znacznie delikatniej i skuteczniej dzięki czemu można zabieg ten wykonywać przez cały rok.

 1asaa 1asa

Zabieg polecany dla każdego rodzaju cery, nawet tych wrażliwych, idealnie radzi sobie z niwelowaniem drobnych i płytkich zmarszczek, redukowaniem rozstępów, blizn potrądzikowych, zmniejszeniem rozszerzonych porów, poprawieniem jędrności i gęstości skóry oraz odmładzaniu dłoni.

Koniecznie sprawdź skuteczność DermaPena!


Cennik

Twarz 350zł
Twarz + Szyja 400zł
Twarz + Szyja + Dekolt 450zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.