Feruglic

Feruglic

Zabieg ten łączy w sobie moc działania 7 kwasów, dzięki którym Twoje oznaki starzenia bardzo się zmniejszą, skóra jest widocznie młodsza, bardziej sprężysta, miękka i gładka w dotyku, następuje poprawa wyglądu i kondycji skóry a także jej gęstości.

Zabieg polega na wielowarstwowym delikatnym złuszczaniu naskórka, pomiędzy złuszczaniem nakładany na skórę jest kwas ferulowy 10% – jedno z odkryć współczesnej kosmetologii, który ma działanie silnie antyoksydacyjne i odmładzające.

Zabieg Feruglic przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, szczególnie polecany dla cery dojrzałej, suchej, cienkiej, delikatnej, z utratą jędrności i sprężystości. Idealnie nadaje się jako zabieg bankietowy przed ważnym wyjściem lub spotkaniem wśród grona przyjaciół i rodziny.

– 5 dni przed zabiegiem unikać chemicznych kremów do depilacji, mezoterapii igłowej, mezoterapii mikroigłowej, depilacji woskiem, depilacji laserowej w okolicy wykonania zabiegu kwasami

– 14 dni przed zabiegiem zaprzestać opalania okolicy zabiegowej

Częstotliwość zabiegów: Seria 5-10 zabiegów co 10-14 dni


Cennik

Twarz + szyja 180zł
Twarz + szyja + dekolt 260zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.