Karboksyterapia

Karboksyterapia

Genialny zabieg, który działa na głębokości skóry właściwej odbudowując niedobory jakie powstały podczas procesu starzenia i zmusza skórę do pracy, dzięki czemu wygląda młodziej, likwiduje zmiany których nie akceptujesz a także poprawia wygląd i jędrność skóry.

Karboksyterapia polega na wprowadzeniu medycznego dwutlenku węgla bezpośrednio do skóry właściwej, co aktywuje procesy naprawcze a także stymuluje do tworzenia naczyń krwionośnych. W obszarze poddawanym zabiegowi dochodzi do wzrostu produkcji kolagenu i elastyny ( wzrost o ok 40%), zwiększa dopływ tlenu i substancji odżywczych bezpośrednio do komórek skóry co prowadzi do redukcji zmarszczek, poprawy jędrności skóry i samoregeneracji a przede wszystkim spowolnienia procesu starzenia się skóry.

Dzięki zabiegowi karboksyterapii zapomnisz o:
• Wiotkiej skórze,
• Zmarszczkach,
• cieniach i obrzękach pod oczami,
• rozstępach i bliznach,
• cellulicie i tkance tłuszczowej,
• wypadających włosach

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo, skuteczność i zadowolenie naszych klientów, dlatego wybraliśmy najlepsze urządzenie na polskim rynku , to Carboxytherapy Dual XT. Jest to urządzenie medyczne, wykorzystujące innowacyjne rozwiązania w zakresie karboksyterapii. Lekarze ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego przeprowadzili i przeprowadzają mnóstwo badań z na urządzeniu Carboxytherapy Dual XT z bardzo dobrymi wynikami.
Do zabiegu wykorzystywany jest medyczny CO2.

Nasz Salon, jest jednym z dwóch salonów autoryzowanym przez producenta w całej Warszawie.
Serie zabiegowe.

Karboksyterapię – dla uzyskania właściwego efektu należy wykonać w serii 8-12 zabiegów, ilość i częstotliwość jest zależna od miejsca zmiany lub problemu skórnego.
Jednak dla osób, które oczekują szybszych i bardziej spektakularnych efektów, stworzyliśmy nas autorski zabieg: Obietnica piękna (kliknij na nazwę żeby dowiedzieć się więcej)

JAKIE SĄ ODCZUCIA PODCZAS ZABIEGU?
W zależności od wrażliwości podczas zabiegu odczuwa rozpieranie wynikające z wtłaczania CO2 do tkanki, lekkie pieczenie, ciepło lub ciężkość. Nieprzyjemne odczucia trwają zazwyczaj tylko w momencie wprowadzania dwutlenku węgla, po tym zaraz znikają, jednak są niczym w porównaniu z efektami jakie ze sobą niosą.


Cennik

Twarz 300zł
Twarz + szyja 350zł
Twarz + szyja + dekolt 450zł
Bruzdy nosowo wargowe 160zł
Zmarszczki czoła 160zł
Podbródek 150zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.