Makijaż permanentny

Metoda Long Time Liner 
Makijaż wykonywany jest przy pomocy najwyższej klasy urządzeniem medycznym Conture –Liner Duo. Zapewnia to precyzję wykonania oraz równomierne złuszczanie barwnika.
Do zabiegu wykorzystuje się pigmenty pochodzenia naturalnego (nietoksyczne i niealergizujące). Sterylne barwniki nie zawierają metali ciężkich, dzięki czemu nie zmieniają koloru w skórze. Są one regularnie testowane przez niezależne laboratoria.

Podczas zabiegu igła nie dochodzi do skóry właściwej. Pracuje tylko powierzchownie i nie ma obawy, że barwnik wbity zbyt głęboko pozostawi trwały i nierówny tatuaż.
Makijaż utrzymuje się od 3 do 5 lat. Po tym czasie następuje równomierne rozjaśnianie na całej powierzchni wykonanego zabiegu. Aby makijaż stale wyglądał świeżo i atrakcyjnie raz na rok powinno się go odświeżać.

Przez miesiąc po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium oraz basenu.

Sam zabieg jest odczuwalny ale jest możliwość znieczulenia okolicy zabiegowej za pomocą maści.
Przed przystąpieniem do właściwej mikropigmentacji dokładnie wyrysowujemy kontury makijażu specjalnymi kredkami. Po zaakceptowaniu kształtu przez obie strony przechodzimy do zabiegu makijażu trwałego.

Tuż po zabiegu skóra będzie podrażniona, zaczerwieniona i może być obrzęknięta ale objawy te szybko ustępują. W kilka dni po zabiegu makijaż blednie do 50% barwy wyjściowej dlatego nie należy martwic się tym, że bezpośrednio po zabiegu makijaż jest dość intensywny. Spowodowane jest to delikatnym złuszczaniem się naskórka wraz z kolorem-jest to proces naturalny.
Po 2 tyg po zabiegu wykonujemy bezpłatną korektę aby wzmocnić i utrwalić rezultat makijażu.

Przeciwwskazania:

  • infekcja,
  • ciąża,
  • cukrzyca
  • łuszczyca
  • przyjmowanie leków sterydowych.

W przypadku makijażu ust należy 3 dni przed i 3 dni po zabiegu przyjmować preparat przeciwwirusowy (Heviran) aby zminimalizować ryzyko wystąpienia opryszczki.


Cennik

Usta wypełnianie 1100zł
Usta cieniowanie 900zł
Usta kontur 700zł
Kreski górne 600zł
Kreski dolne 350zł
Kreski dekoracyjne 700zł
Dodatkowe pogrubienie kresek 300zł
Brwi metodą włoskową 1200zł
Brwi metodą cieniowania 900zł
Odświeżenie (pokrycie kolorem od nowa)
Usta 600zł
Brwi 500zł
Kreski górne 350zł
Kreski dolne 250zł
znieczulenie za pomocą kremu Emla +10zł
znieczulenie za pomocą Lidokainy GRATIS

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.