Zastrzyk piękna

Zastrzyk piękna jest to niechirurgiczna metoda po której następuje regeneracja skóry, polegająca na podawaniu za pomocą iniekcji (zastrzyków) pełnowartościowych substancji czynnych w jej głąb poprawiając jej metabolizm, dotlenienie i mikrokrążenia. Podczas zabiegu stymulowane są fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny dając skórze intensywne nawilżenie oraz jej odżywienie. Już samo nakłuwanie działa korzystnie na proces przebudowy skóry, zmuszając ją do pracy, a dostarczane podczas zabiegu składniki aktywne w koktajlach, powodują naturalny, bezpieczny lifting i rewelacyjne efekty.

Dobrane indywidualnie koktajle stosowane są do zabiegów mezoterapii skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Jest to mieszanina substancji takich jak kwas hialuronowy, witaminy C, B, A, E, rutyny, krzemu organicznego oraz kompleksów witaminowych . Zabieg przeznaczony jest dla osób w każdym wieku, nawet od 25 roku życia, których skóra wymaga nawilżenia i regeneracji. Jest doskonałym zabiegiem w profilaktyce przeciwstarzeniowej a także daje świetne rezultaty u osób z delikatna, wiotka, odwodniona oraz dojrzała skórą. Składniki, które zostały „wstrzyknięte” działają nawet miesiąc po zabiegu, dlatego na ostateczne efekty mezoterapii trzeba cierpliwie czekać.

Nie dogodności mogące występować w trakcie zabiegów mezoterapii:

  • Niewielki ból
  • Wybroczyny, siniaki (utrzymują się kilka dni)
  • Rumień, delikatny obrzęk ( najczęściej do kilku godzin po zabiegu)
  • Bardzo rzadkie reakcje alergiczne w tym również na samo ukłucie igłą (najczęściej kilka godzin)

Częstotliwość zabiegów mezoterapii:

Twarz, szyja, dekolt:

  • Intensywna faza leczenia: 1 zabieg na 2-3 tyg przez okres 6-8 miesięcy
  • Faza pielęgnacyjna: 1 zabieg na 1-3 miesiące

Cennik

Twarz 495zł
Twarz + Szyja 600zł
Twarz + Szyja + Dekolt 825zł
Bruzdy nosowo – wargowe 250zł
Lwie zmarszczki 220zł

 


Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.