Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja to łagodna a jednocześnie bardzo skuteczna forma peelingu i oczyszczania skóry. Zabieg polega na złuszczaniu wierzchniej warstwy skóry za pomocą specjalnego urządzenia, wyposażonego w głowice, która zakończona jest drobinkami diamentowymi. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nieinwazyjny, bezpieczny i nie powodujący uczuleń. Widoczne rezultaty pojawiają się już po pierwszym zabiegu. Skóra jest wtedy jaśniejsza, gładsza, przyjemniejsza w dotyku. Zabieg likwiduje także drobne zmarszczki, redukuje zaskórniki, zwęża pory, poprawia mikrokrążenie przyczyniając się do lepszego odżywienia komórek. Z każdą sesją efekty się potęgują, skóra staje się bardziej elastyczna, nabiera zdrowego kolorytu.

Przed zabiegiem mikrodermabrazji nie są konieczne specjalne zabiegi przygotowujące skórę, jednak:

  • 5 dni przed jej wykonaniem należy unikać: chemicznych kremów do depilacji, elektrolizy, woskowania,
  • 14 dni przed zabiegiem zaprzestać opalania okolicy zabiegowej,

Zabieg mikrodermabrazji można łączyć także z zabiegami mezoterapii bezigłowej, sonoforezą , eksfoliacją czy masażem. Po takim połączeniu od razu jest widoczne odświeżenie, intensywne nawilżenie i odmłodzenie skóry nawet o 5 lat! To naprawdę działa!

Zalecenia po zabiegu:

  • Stosować krem z filtrem
  • Unikać opalanie przez okres 2 tygodnie po zabiegu

Częstotliwość zabiegów: Jednorazowo w celu oczyszczenia lub Seria 4-8 zabiegów raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie

Czas zabiegu: ok. 75min


Cennik

Mikrodermabrazja twarz +szyja(TS) 160zł
Mikrodermabrazja twarz + szyja + dekolt (TSD) 220zł
Dodatek do zabiegu twarz + szyja 90zł
Dodatek do zabiegu twarz + szyja + dekolt 120zł
Do każdego zabiegu nakładane jest serum odpowiednie do rodzaju ceru lub zmian na skórze a także maska algowa lub glinka a na koniec wmasowany jest krem odpowiedni do rodzaju cery.

Więcej o zabiegu mikrodermabrazji możesz przeczytać na naszym blogu:

Olśnij go w tę noc…


Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.