Obietnica Piękna

Obietnica piękna to autorski zabieg Saloniku Vijana, stworzyliśmy go na potrzeby naszych cudownych klientek, którym zależy na uzyskaniu szybkiej i widocznej poprawy skóry i odmłodzeniu jej po jednym zabiegu.

Zabieg łączy w sobie dwie najsilniejsze metody w walce z starzeniem się skóry, ze zmarszczkami i wiotkością.

Terapia dwutlenkiem węgla przyspiesza przemianę materii, dotlenia skórę, wspomaga proces samoregeneracji i działa rewitalizująco. Natomiast drugą metodą uzupełniamy niedobory jakie powstały w skórze na skutek procesu starzenia, który u każdego z nas rozpoczyna się po 25 roku życia.

Oprócz uzupełnienia niedoborów także odżywia, poprawia jędrność skóry i redukuje zmarszczki. Każdy ten zabieg osobno potrzebuje około 2 tygodni na to żeby zobaczyć efekt po zabiegowy. Natomiast połączenie tych dwóch metod w jednym zabiegu daje szybkie i spektakularne efekty. Dzięki przyspieszonej przemianie materii wewnątrz komórkowej (którą daje dwutlenek węgla), dostarczony bezpośrednio do skóry właściwej koktajl ( składający się z witamin, minerałów, kwasu hialuronowego i składników odżywczych) zdecydowanie szybciej zostaje przetransportowany do komórek skóry, „przetrawiony”, dzięki czemu następuje natychmiastowy proces samoregeneracji i odbudowy komórkowej.

Efektem jest odbudowa włókien kolagenowych i elastynowych, dzięki którym skóra staje się bardziej jędrna, nawilżona i odżywiona.

Już po pierwszym zabiegu widać dużą redukcje zmarszczek, poprawę elastyczności i grubości skóry a także ogromna poprawa w ogólnej kondycji i wyglądzie skóry.

Obietnica Piękna, po serii zabiegów, daje gwarancję na odzyskanie młodszego wyglądu a przede wszystkim na ogromnym spowolnieniem a nawet zatrzymaniu procesu starzenia się skóry.


Cennik

Twarz 789zł
Twarz + szyja 889zł
Twarz + szyja + dekolt 1122zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.