PQ Age

Nowa skóra – PQ Age

Innowacyjny peeling po którym Twoja skóra będzie jak nowa!

Peeling PQ Age to doskonała propozycja dla osób, które poszukują bezbolesnych, nieinwazyjnych zabiegów odmładzająco – liftingujących. Zabieg PQ Age jest tak skuteczny, że natychmiast po zabiegu zobaczysz efekty: Twoja skóra będzie widocznie napięta, zmarszczki ulegną spłyceniu a w dotyku stanie się jedwabiście gładka. PQ Age to najnowsze dzieło specjalistów kosmetologii i medycyny estetycznej. Peeling o silnym działaniu, który nie narusza skóry właściwej, jednak zapewnia głęboką stymulację komórek skóry. Unikalne połączenie kwasu trójchlorooctowego (TCA), kojowego oraz nadtlenku mocznika i koenzymu Q 10 zapewnia natychmiastowy efekt odmłodzenia skóry bez podrażnień i łuszczenia.

Zależy Ci na szybkich i spektakularnych rezultatach ale chcesz uniknąć etapów gojenia lub nie możesz wykonać inwazyjnych zabiegów odmładzających? Te zabieg jest stworzony właśnie dla Ciebie!
Kolejną zaletą PQ Age jest to, że możesz wykonywać go na delikatną, skłonną do podrażnień skórę a także przez cały rok (nie uwrażliwia skóry na działanie UV).
Zabieg jest całkowicie bezbolesny, bardzo przyjemny a wręcz relaksacyjny, polega na nakładaniu peelingu PQ Age warstwowo od 2 do 4 razy. Zabieg polecamy jako „zabieg bankietowy” kiedy skóra potrzebuje szybkiej stymulacji, poprawy jędrność i odświeżenia przed „wielkim wyjściem” ale przede wszystkim jako serię terapeutyczną, której celem jest głęboka odnowa i odmłodzenie Twojej skóry. Dla uzyskania optymalnego rezultatu zalecamy wykonanie 4-6 zabiegów w odstępach 10-14 dni.

Efekty działania peelingu PQ Age:

  • spłycenie zmarszczek
  •  wzrost jędrności, gęstości i elastyczności skóry
  •  poprawa napięcia skóry
  •  wygładzenie i wyraźne odmłodzenie skóry,
  •  poprawa kondycji cery trądzikowej,
  •  redukcja przebarwień

Cennik

Twarz 400zł
Twarz + szyja 450zł
Twarz + szyja + dekolt 500zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.