Zabieg carbolift

Carbolift

Jest to mało inwazyjna i niezwykle skuteczna alternatywa dla nici PDO.
Polega na intensywnej stymulacji skóry do silnego zagęszczenia poprzez kontrolowane mikrouszkodzenie tkanek przy jednoczesnym podawaniu medycznego dwutlenku węgla do skóry właściwej (Karboksyterapia z medycznym co2).

Zabieg przeprowadzany jest w miejscu przebiegu tradycyjnych nici PDO, podczas którego dochodzi do stymulacji fibroblastów i intensywnej produkcji włókien kolagenu i elastyny, co zwiększa w widoczny sposób napięcie i elastyczność skóry.

Infuzja dwutlenkiem węgla zwiększa transport krwi i tlenu oraz składników odżywczych do obszaru poddawanego zabiegowi a przede wszystkim poprawia mikrokrążenie jak również wspomaga naturalny proces regeneracyjny skóry.

Przebieg komórkowy

I etap: wydzielanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego, z chemotaksją i proliferacją fibroblastów oraz produkcja macierzy międzykomórkowej
II etap: stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu, co prowadzi do przebudowy skóry, w której powstają kolagen typu III, IV, oraz I, elastyna, proteoglikany, GAG oraz procesy angiogenezy
III etap: to długotrwały proces poprawy gęstości i elastyczności skóry

Efekty widoczne są tuż po zabiegu, jednak te najbardziej widoczne pojawiają się po tygodniu – czyli wzrost napięcia skóry oraz redukcja zmarszczek. Żeby osiągnąć oczekiwany efekt należy wykonać 3-5 zabiegów Cabrolift wykonanych w odstępach 30-dniowych.


Cennik

Twarz 390zł
Twaz + Szyja 440zł
Twarz + Szyja + Dekolt 590zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.