Zabieg na okolicę oczu

Okolica oczu potrzebuje szczególnej pielęgnacji ze względu na swoją grubość, skóra wokół oczu jest o wiele cieńsza niż w pozostałych miejscach na twarzy, posiada zaledwie 0,5mm. Oprócz grubości jest prawie w ogóle pozbawiona podściółki tłuszczowej ma słabsze krążenie krwi i limfy, przez co zmęczenie zawsze objawia się „workami” pod oczami.

Skóra wokół oczy jest też słabiej nawilżona i jest bardziej podatna na alergie niż pozostałe części ciała. Dlatego nie zależnie od wieku, należy szczególnie dbać o skórę wokół oczu. W Saloniku kosmetycznym Vijana proponujemy zabiegi które wzmocnią barierę ochronną skóry wokół oczu, intensywnie ja nawilżą, zregenerują, zredukują cienie i worki pod oczami a także wypełnią i zahamują proces starzenia.


Dla poprawy nawilżenia, jędrności skóry wokół oczu oraz zniwelowania zmarszczek powinno się wykonać zabieg dobrany indywidualnie spośród podanych w cenniku

Cennik

Mezoterapia igłowa 230zł
Mezoterapia mikroigłowa dermapen 120zł
Mezoterapia bezigłowa 90zł

Program zabiegowy dobierany jest indywidualnie.
Więcej o zabiegach na okolicę oczu, możesz przeczytać na naszym blogu:

A Ty jak to robisz???


Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.