Zabiegi dla mężczyzn

Twoja skóra także potrzebuje oczyszczenia, nawilżenia, odżywienia a przede wszystkim relaksu. Męska skóra twarzy wprawdzie starzeje się dużo później, ale jak już pojawią się zmarszczki są one wtedy naprawdę duże i głębokie. Najczęstsze problemy pojawiające się w każdym wieku u mężczyzny to rozszerzone pory czy zaskórniki, ale spokojnie, też pomożemy Ci się z tym uporać.
Zdecydowanie lepiej jest przeciwdziałać, niż zgłosić się do kosmetyczki wtedy, kiedy zmiany będą na tyle duże że będą potrzebne bardziej inwazyjne zabiegi! Masz trądzik? To także nie jest wstydliwy temat, pomożemy pozbyć się trądziku oraz doradzimy jak najlepiej dbać o twarz. Nie wierz swoim kolegom, że „chodzenie do kosmetyczki jest nie męskie”.

Nie prawda, wielu Panów regularnie odwiedza nasz Salonik Vijana na różne zabiegi. Wykonujemy także depilacje męską ciała z wyjątkiem miejsc intymnych.

Przygotowanie do zabiegu:

Nie potrzeba szczególnego przygotowania, w miarę możliwości dobrze jakbyś dzień przed zabiegiem ogolił brodę. Jeżeli nie ma takiej możliwości, to nic, po prostu ominę te okolicę


Cennik

Masaż twarzy 50zł
Peeling kawitacyjny 120zł
Oczyszczanie manualne 150zł
Mikrodermabrazja 150zł
Eksfoliacja kwasami 150zł
Mezoterapia igłowa na twarz 450zł
Mezoterapia igłowa na skórę głowy 350zł
Depilacja:
Regulacja brwi 10zł-15zł
Wosk uszy 15zł
Pachy 35zł
Ręce 35zł-55zł
Łydki 50zł
Plecy 60zł – 80zł
Relaksacyjny masaż pleców 50zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.