Zabiegi odżywczo-regeneracyjne

Kiedy po 25 roku życia zmniejsza się aktywność włókien kolagenowych i elastynowych a także spada poziom estrogenu, w organizmie rozpoczyna się proces starzenia. Pierwszy niepokój o naszą skórę pojawia się po 30 roku życia, kiedy twarz coraz mniej przypomina twarz nastolatki, zaczyna tracić swoją jędrność, nawilżenie i zdrowy koloryt. Wraz z upływem lat te oznaki pogłębiają się, będąc coraz bardziej widoczne na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach. Nie jesteśmy w stanie odwrócić tego procesu ale pomożemy Ci opóźnić jak tylko jest to możliwe! Najważniejsza jest prewencja! Czyli zapobieganie pojawieniu się pierwszych oznak starzenia, które najlepiej zacząć już po 25 roku życia. W naszym Saloniku Vijana dobieramy jednorazowy zabieg oraz program zabiegowy indywidualnie do potrzeby skóry każdej osoby spośród zabiegów poniżej:

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest to niechirurgiczna metoda po której następuje regeneracja skóry, polegająca na podawaniu za pomocą iniekcji (zastrzyków) pełnowartościowych substancji czynnych w jej głąb poprawiając jej metabolizm, dotlenienie i mikrokrążenia. Podczas zabiegu stymulowane są fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny dając skórze intensywne nawilżenie oraz jej odżywienie. Już samo nakłuwanie działa korzystnie na proces przebudowy skóry, zmuszając ją do pracy, a dostarczane podczas zabiegu składniki aktywne w koktajlach, powodują naturalny, bezpieczny lifting i rewelacyjne efekty. Dobrane indywidualnie koktajle stosowane są do zabiegów mezoterapii skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Jest to mieszanina substancji takich jak kwas hialuronowy, witaminy C, B, A, E, rutyny, krzemu organicznego oraz kompleksów witaminowych . Zabieg przeznaczony jest dla osób w każdym wieku, nawet od 25 roku życia, których skóra wymaga nawilżenia i regeneracji. Jest doskonałym zabiegiem w profilaktyce przeciwstarzeniowej a także daje świetne rezultaty u osób z delikatna, wiotka, odwodniona oraz dojrzała skórą. Składniki, które zostały „wstrzyknięte” działają nawet miesiąc po zabiegu, dlatego na ostateczne efekty mezoterapii trzeba cierpliwie czekać.

Więcej informacji w zakładce Mezoterapia Igłowa[/su_note]

 


Cennik

Twarz 450zł
Szyja + Dekolt 450zł
Twarz + Szyja 550zł
Twarz + Szyja + Dekolt 750zł
Bruzdy nosowo – wargowe 230zł
Lwie zmarszczki 220zł

Masaż twarzy

O masażu twarzy śmiało można powiedzieć, że ogromnie wspomaga zabiegi odżywcze i liftingujące w naturalny sposób. Poprawia wygląd skóry, dodaje jej blasku, kształtuje owal twarzy, podnosi policzki, wygładza czoło i redukuje płytkie zmarszczki. Oczywiście nie stanie się to po jednej próbie. Regularny masaż przeprowadzony z dodatkiem odpowiednio dobranej do potrzeb skóry ampułki przynosi wyraźne efekty, które sama jesteś w stanie zauważyć już po 8-10 seansach.


Cennik

Masaż twarzy 50zł
Masaż twarzy + serum 100zł

Eksfoliacja kwasami AHA, BHA,PHA

Zabieg ten, dzięki właściwościom złuszczającym, wzmacniającym, łagodzącym i leczniczym, jest doskonałym rozwiązaniem na wiele problemów skórnych. Po wykonaniu zabiegu od razu można zauważyć jego efekty takie jak: intensywne nawilżenie, wyraźne rozświetlenie, następuje regulacja pracy sebum, obkurczenie ujść gruczołów łojowych, drobne zmarszczki wypłycają się, niweluje także blizny potrądzikowe, działają przeciwbakteryjnie na zmiany trądzikowe a przenikając przez naskórek wzmacnia także ścianki naczyń krwionośnych. Podczas zabiegu gdy kosmetolog nakłada kwas, może wystąpić delikatne mrowienie i ciepło, które po ok minucie mija całkowicie. Cały zabieg jest całkowicie bezbolesny i przyjemny a przede wszystkim bezpieczny.

Spróbujesz i pokochasz!

Przed zabiegiem eksfoliacji nie są konieczne specjalne zabiegi przygotowujące skórę, jednak
5 dni przed jej wykonaniem należy unikać: chemicznych kremów do depilacji, mezoterapii igłowej, elektrolizy, woskowania,
14 dni przed zabiegiem zaprzestać opalania okolicy zabiegowej,
Więcej informacji w zakładce Eksfoliacja

Częstotliwość zabiegów: Jednorazowo w celu oczyszczenia lub Seria 5-10 zabiegów co 10-14 dni
Czas zabiegu: ok. 75min


Cennik

Eksfoliacja kwasami twarz + szyja (TS) 150zł
Eksfoliacja kwasami twarz + szyja + dekolt (TSD) 200zł

 Mezoterapia bezigłowa

Zabieg przeprowadzany jest z użyciem wysokonapięciowego jednokierunkowego prądu impulsowego o częstotliwości radiowej, wykorzystuje zjawiska fizyczne zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej skóry, pozwalające na udostępnieniu nowych dróg wprowadzania aktywnych preparatów bez konieczności użycia igieł.

Zabieg mezoterapii bezigłowej pobudza komórki skóry do pracy, dotleniając je i odżywiając, jednocześnie w trakcie zabiegu rozszerzają się przestrzenie między komórkowe, pozwalając składnikom aktywnym na wniknięcie do skóry właściwej. Dzięki temu skóra dostaje ogromną ilość witamin i substancji odżywczych, wspomagających odbudowę komórkową co daje poprawę gęstości skóry, jej odżywienie , ujędrnienie i bezpieczny lifting. Jednocześnie impulsy prądu pobudzają mięśnie twarzy, szyi i dekoltu do pracy poprawiając dzięki temu jędrność skóry, owal twarzy i likwidują chomiczki.

 

Wskazania do zabiegu:

 • przywrócenie prawidłowego nawilżenia skóry
 • pobudzenie fibroblastów do lepszej syntezy kolagenu i elastyny (wzmocnienie tkanki łącznej)
 • pobudzenie mikrokrążenia
 • zniwelowanie poziomych bruzd i zmarszczek
 • przyspieszenie metabolizmu komórkowego
 • napięcie skóry
 • zniwelowanie zmarszczek okolicy oka oraz bruzdy nosowo -wargowej
 • odżywienie
 • lifting oraz wymodelowanie owalu twarzy
 • wymodelowanie sylwetki
 • zabiegi antycellulitowe
 • wymodelowanie i wyszczuplenie brzucha
 • wyszczuplenie i pojędrnienie ud oraz pośladków
 • zniwelowanie widocznej „skórki pomarańczowej”

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża
 • metalowe elementy w ciele
 • choroby serca
 • rozrusznik serca
 • choroby żył
 • epilepsja
 • nadwrażliwość skóry, stany zapalne

Cennik

Twarz + szyja 170zł
Twarz + szyja + dekolt 230zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.