Złote Piękno

Złote Piękno

Przyjemność połączona efektami liftingu – Bioliftingu.

Kompozycja zabiegów łącząca w sobie moc złota koloidalnego, białych trufli, molekularnych peptyd z werbeny, witamin, kolagenu i naturalnych ekstraktów działających napinająco, przeciwzmarszczkowo i głęboko nawilżająco na skórę. Wszystkie składniki aktywne wprowadzane są do skóry na pomocą dwóch fantastycznych masaży: masażu tlenowego i masażu liftingująco – ujędrniającego BioLift.

Masaż Tlenowy – wykonuje się go specjalna głowicą Oxy Massage, która w bezbolesny, bezpieczny i ciekawy sposób dostarcza skórze niezwykle cennych substancji aktywnych dobranych indywidualnie do potrzeb skóry oraz zaopatruje komórki w życiodajny tlen. Po intensywnym dotlenieniu przechodzimy do trzeciego etapu czyli drugiego masażu: Masażu Biolift. BioLift to niezwykłe połączenie masażu przeciwzmarszczkowego, liftingującego oraz drenażu limfatycznego. Bardzo przyjemny i odprężający a dzięki właściwemu połączeniu ruchów stosowanych podczas masażu, rewelacyjnie wpływa na kondycje i wygląd Twojej skóry, poprawia się owal twarzy, skóra wygląda młodziej i promiennie.

Zabieg polecany w każdym wieku i o każdej porze roku.


Cennik

Twarz + szyja + dekolt 370zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.