Promocje


Dziękujemy że jesteś!

Każdego dnia mamy okazję spotykać w naszym Saloniku Vijana Wellness & Beauty cudowne osoby takie jak Ty. Dziękujemy, że obdarzasz nas zaufaniem oddając się naszemu doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościom.

Dziękujemy że jesteś

Okres Bożego Narodzenia jest wyjątkowym okresem w roku. Czekają na niego wszyscy: dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy. Magia świąt jest niesamowita – przyozdobione choinki i latarnie na ulicach, w radio świąteczne utwory, wyjątkowe dania, które na wielu stołach pojawiają się tylko ten jeden raz w roku, zapach pieczonych pierniczków… ech… można tak wymieniać bez końca, jest to cudowny czas. Jednak wiele osób czeka na coś jeszcze – prezenty!!!

Stworzyliśmy Specjalną ofertę Bożonarodzeniową z myślą o Tobie i bliskim Ci osobom, których chcesz obdarować wyjątkowym, oryginalnym i niesamowitym prezentem. Przygotowaliśmy świąteczne pakiety zabiegów w różnych wersjach, zestawy kosmetyków oraz serie wybranych zabiegów dostępnych w naszej ofercie. Wybierz odpowiedni prezent z naszej oferty świątecznej, kliknij Kup Teraz i skontaktuj się z nami lub przyjdź osobiście do Saloniku Vijana.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą Specjalną Ofertą Bożonarodzeniową, którą przygotowaliśmy na ten magiczny czas.

Cudownych Świąt ♥


ZABŁYŚNIJ W WIGILIJNY WIECZÓR I SYLWESTRA

Po przygotowaniach Świątecznych, pozwól sobie  na odrobinę luksusu, a w Sylwestra, przywitaj Nowy Rok wyglądając fantastycznie – my Ci w tym pomożemy!

24 grudnia oraz 31 grudnia

Możesz wykonać w naszym Saloniku Vijana Wellness & Beauty makijaż na Kolację Wigilijną oraz Noc Sylwestrową

Ilość miejsc jest ograniczona: 5 wolnych miejsc w dniu Wigilii oraz 5 wolnych miejsc w dniu Sylwestra, dlatego żeby skorzystać z makijażu, wykup do 20 grudnia 2017 makijaż na wybrany dzień a następnie umów się na wybraną wolną.

Szczegóły w Saloniku Vijana.