W służbie piękna

W służbie piękna

Mezoterapia od wielu lat jest znana w kosmetyce, kosmetologii i medycynie, jednak od kilku lat na całym świecie kosmetolodzy i lekarze potwierdzają skuteczność mezoterapii frakcyjnej Dermapen.

Dermapen to rewolucyjne i jedyne w swoim rodzaju narzędzie, służące do frakcyjnego mikro nakłuwania skóry (głównie twarzy, ale nie tylko). Zabieg polega na nakłuwaniu skóry igłami, co w konsekwencji powoduje stymulację jej procesów regeneracyjnych i tym samym odnowę w sposób jak najbardziej naturalny.

Technologia Dermapena polega na jednorazowych (wymiennych) kartridży, które wyposażone są w 12 pulsujących igieł wykonanych z molibdenu (z tego samego materiału produkuje się narzędzia chirurgiczne). Są one bardzo cienkie i wytrzymałe dzięki czemu zapewnia to bezpieczeństwo zabiegu oraz zredukowanie dyskomfortu do maksymalnego minimum.

Podczas iniekcji (nakłuć) powstają w skórze pionowe mikro urazy, które pobudzają naturalną zdolność do naprawy , regeneracji i odbudowy. Dochodzi do stymulacji fibroblastów a także do pobudzenia produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.4

Efektem jest lepsza gęstość i elastyczność skóry, następuje poprawa odżywienia oraz młodszy i zdrowy wygląd. Podczas mikro nakłuwania wprowadza się ampułkę ze składnikami aktywnymi w głąb skóry, dzięki czemu dostają się bezpośrednio do skóry właściwej i zaczynają szybciej działać w skórze. Ampułki dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry i zawierają głównie z witaminy, minerały, aminokwasy, kwas hialuronowy, peptydy przeciwzmarszczkowe, DMAE i ceramidy.

Pierwsze odczuwalne i widoczne efekty sa po ok 1 tygodniu po zabiegu: skóra jest gładsza, bardziej jędrna, odżywiona i ukrwiona, zmarszczki wygładzają się a ujścia gruczołów zwężają się.
Dermapen jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów przez nasze fantastyczne klientki.

Jak same mówią: „już po pierwszym zabiegu wyglądają o 5 lat młodziej”.

Zapraszamy

Komentarze

komentarze