Wiosenne porządki

Natura budzi się do życia, drzewa się zielenią, kwiaty kwitną, każdy mający działkę, podwórko lub ogród zaczyna sprzątanie po zimie, ale czy pomyślałaś o „porządkach” na skórze?

Czy Twoja skóra twarzy po zimowym okresie grzewczym także jest bardzo wysuszona, szara i straciła swoją jędrność. Wiosna to najwłaściwszy okres kiedy powinno robić się zabiegi oczyszczające, regenerujące skórę, odżywcze i nawilżające.

Pomyślisz: jakie zabiegi musiałabym zrobić i który będzie dla mnie najlepszy? Podstawą jest oczyszczanie skóry które połączone z serią mezoterapii bezigłowej przyniesie Ci oczekiwany efekt pięknej zdrowej i jędrnej skóry.

DSC03841-21

Mezoterapia bezigłowa jest to połączenie terapii skojarzonej z elektroporacją i wprowadzeniem preparatu kosmetycznego. Metoda ta polega na równoczesnym zastosowaniu fali ultradźwiękowej i impulsowego bodźca elektroterapeutycznego. Natomiast elektroporacja jest to proces zachodzący w błonie komórkowej pod wpływem wysokonapięciowych pół elektrycznych. Proces ten jest zupełnie bezpieczny, nie uszkadza w żaden sposób błon komórkowych ani naskórka, podczas zabiegu nie następuje przerwanie ciągłości tkanek. Sam zabieg odczuwany jest jako przyjemny mikromasaż. Pod wpływem działania pola elektrycznego w błonach komórkowych otwierają się pory dzięki czemu następuje dostarczenie głębsze dostarczenie składników aktywnych zawartych w kosmetyku użytym podczas zabiegu. W trakcie zabiegu w komórkach wytwarzane jest nadciśnienie, które poprawia komórkową przemianę materii i przyswajanie składników odżywczych. W wyraźny sposób poprawia się regeneracja komórek, skóra i mięśnie stają się bardziej odżywione, zdrowsze i bardziej sprężyste.

Produkty kosmetyczne, które wprowadzane są podczas zabiegu działa skórze nawet do 24 godzin, utrwalając efekt.

Mezoterapia bezigłowa

Zabieg mezoterapii bezigłowej przynosi świetne i widoczne efekty w redukcji zmarszczek, zmarszczek mimicznych, w zabiegach liftingujących, poprawiających koloryt, gęstość i strukturę skóry. Mezoterapia bezigłowa jest właściwie dla każdej z was, które nie ma przeciwwskazań do zabiegu.

Przeciwwskazaniem do wykonania tego zabiegu jest ciąża, uczulenie i nadwrażliwość na prąd galwaniczny, nowotwory, gorączka, rozrusznik serca, epilepsja, infekcja skórna w obrębie miejsca zabiegu, stan ropnego zęba, świeża ekstrakcja zęba, zapalenie migdałów, rana na skórze, trądzik
różowaty i pospolity w fazie aktywnej.

Dla uzyskania najlepszych i najtrwalszych efektów powinnaś wykonać serię zabiegów mezoterapii, ilość zabiegów uzależniona jest od stanu skóry. Pierwsze efekty widoczne są nawet tuż po pierwszym zabiegu, jednak żeby te efekty były trwałe potrzeba 5 lub 10 zabiegów. Częstotliwość także jest bardzo ważna, dla uzyskania właściwych efektów zabieg należy wykonywać co 7-10 dni.

Zaletą zabiegu Mezoterapii jest to, że można wykonywać go o każdej porze roku, odżywia i nawilża latem, regeneruje i wzmacnia odporność skóry zimą.

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *