Wysmuklij swoją figurę o 62cm

Wysmuklij swoją figurę o 62cm

Zgadza się! 62cm, tyle do tej pory straciły łącznie nasze uczestniczki metamorfozy „Piękniejsza Ja”, w piątym tygodniu. Jutro rozpoczyna się końcowy etap naszego projektu.

Niektóre zabiegi i dieta trochę przesunęły się w czasie, z przyczyn nie zależnych od nas nie udało się żeby wszystkie panie w tym samym czasie rozpoczęły zabiegi i dietę jednak z tygodnia na tydzień każda z uczestniczek są coraz szczuplejsze.

Metamorfoza Piękniejsza JaPani Monika Bonisławska łącznie w obwodach straciła 25cm. Pierwszy zabieg wykonałyśmy 25 kwietnia, była to Lipoliza na brzuch i zabieg bańki chińskiej na uda. Spotykałyśmy się 1-2 razy w tygodniu, na przemiennie Pani Monika miała wykonywane zabiegi bańki chińskiej, mezoterapii mikroigłowej i Lipolizy. Zabiegi na ciało wraz z indywidualnie dobraną dietą dają piękne efekty, chociaż walka nie jest łatwa. Utrudnia ją min. choroba Hashimoto, jednak Pani Monika zawsze z uśmiechem korzysta z zabiegów.


Metamorfoza Piękniejsza JaPani Kasia Mikołajczyk
także straciła dużo w odwodach ciała, bo aż 28cm. Ostatnio chwaliła się że weszła w spodnie sprzed kilku lat, które były do tej pory za małe. Wielki sukces przy także towarzyszącej chorobie Hashimoto. Z Panią Kasią także zaczęłyśmy zabiegi od 25 kwietnia, gdzie wykonałyśmy zabieg Lipolizy na brzuch i bańki chińskiej na uda. Od tamtego czasu wykonałyśmy jeszcze 5 zabiegów bańki chińskiej, lipolizy i mezoterapii mikroigłowej. Efekty są widoczne gołym okiem ☺

Metamorfoza Piękniejsza JaPani Klaudia Jaglińska, nasza najmłodsza uczestniczka, straciła łącznie 10cm w obwodach ciała. Pani Klaudia jak pozostałe Panie pierwszy zabieg miała wykonany 25 kwietnia i także była to Lipoliza i bańka chińska, jednak z Lipolizy w dalszych zabiegach musiałyśmy zrezygnować. Przez ten czas Pani Klaudia miała wykonywaną bańkę chińska na uda, pośladki i brzuch oraz mezoterapię mikroigłową i fale radiowe. Chociaż alergia o tej porze roku nie działa na korzyść, idziemy do przodu z każdym zabiegiem i dietą pozbywając się kolejnych cm.
lipoliza_metamorfoza_2Na pewno zauważyłaś że program zabiegowy każdej naszej uczestniczki rozpoczynał się od Lipolizy na brzuch. Tak się złożyło że każdej Pani najbardziej tkanka tłuszczowa osadziła się właśnie w tym miejscu. Lipoliza jest idealnym zabiegiem żeby pozbyć się dużych depozytów tłuszczowych. Lipoliza polega na tym że za pomocą igły wprowadzam bezpośrednio w tkankę tłuszczową ampułkę zawierająca fosfotydylocholiną, która wewnątrz tkanki przyspiesza metabolizm komórkowy oraz rozrywa błony tkanki tłuszczowej. Rozpuszczony „tłuszczyk” (trójglicerydy) wędruje do nerek i wątroby a następnie zostaje wydalany przez organizm. Już po jednym zabiegu widoczne są pierwsze efekty nawet 3cm mniej w obwodzie gdzie był wykonany zabieg.

lipoliza_metamorfozaPo 5 dniach żeby wspomóc metabolizm komórkowy i wydalanie trójglicerydów najlepiej jest wykonać zabieg bańki chińskiej jako zabiegu drenującego. Pierwsze zabiegi nie należą do przyjemnych jednak jest to najskuteczniejsza metoda na rozbicie złogów tłuszczowych, likwidację cellulitu i poprawę jędrności skóry.

W 5 tygodni nasze uczestniczki uzyskały takie efekty, Ty tez możesz! Do wakacji jest jeszcze miesiąc, pozbądź się swoich fałdek i nie wstydź się pokazać w bikini na plaży! 😀

Zapraszamy Cię na darmowe konsultacje na których przedstawimy Ci program zabiegowy najlepszy dla Ciebie.

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka mam dla Ciebie prezent!

Decydując się na zakup jednorazowo całego programu zabiegowego (czyli min. 10 zabiegów) otrzymasz 20% rabatu na cały pakiet.
Oferta ważna do 6 czerwca 2016 włącznie.

Czekam na Ciebie 😉

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *